V úterý 26.5. pojedeme s dětmi na výlet do Prahy do Planetária. Vstupné do Planetária bude hradit MŠ, rodiče zaplatí pouze dopravu.
Odjezd bude v 7:30 hod. - Hvězdičky a Sluníčka ze zastávky u OÚ, Korálky a Kostičky z návsi.
Děti, kterým bývá v autobusu nevolno…..rodiče musí tuto informaci včas nahlásit u učitelek ve třídě, jelikož je potřeba vyplnit a podepsat Prohlášení, že p.učitelka může před cestou zpět dítěti podat lék. Lék dají rodiče p.učitelce ráno v den odjezdu.
Před cestou do Prahy podají dítěti lék rodiče.
Dětem, prosím, dejte s sebou batůžek s pitím a svačinou, případně pláštěnku. Ranní svačina bude na tento den ve školce odhlášena. V případě příznivého počasí se po programu v Planetáriu půjdeme ještě projít do Stromovky.
Na oběd se vrátíme zpět do školky.