Řečí všeho dosáhnem, mluv a cvič každým dnem

O školce > Aktuality

Vážení rodiče,

zkontrolujte si, prosím, na bankovním účtu stav inkasa pro placení stravného. Poslední platba za stravné proběhne v měsíci červenci (stravné za červen), proto musí být platnost nastavena až do konce měsíce července - povolení k inkasu nerušte!

MOTÝLÍ PROJEKT

V naší MŠ v rámci environmentální výchovy , po dobu čtrnácti dnů , probíhá v těchto dnech MOTÝLÍ PROJEKT .

Zakoupili jsme do každé třídy několik motýlích housenek . Děti  pozorují vývoj motýla:  housenka , kukla  a vylíhnutí motýlka . Poté děti vypustí  motýly  do volné přírody.

Předškoláci.jpg

Polytechnická výchova.jpg

Tenis Akademie Bálek.jpg

Případné dotazy, týkající se školného, prosím, posílejte na mailovou adresu: ms.bast.ucetni@email.cz

Děkuji

Jitka Mazánková - účetní

Vážení rodiče,

informace týkající se ŠKOLNÍ POKLADNY vám sdělí vedoucí učitelka Alice Stibalová.

Kontakt: 739 258 510

Číslo účtu školní pokladny: 250 220 5996/2010.

Sokolík.jpg

Se Sokolem do života.jpg

Jóga.jpg

Platba stravného za červen 2024

Mononukleóza

Ve třídě Sluníček se vyskytla mononukleóza.

Školní pokladna!

Žádáme všechny rodiče, aby si zkontrolovali stav financí svého dítěte ve Školní pokladně.

Všem bude ještě stržena částka za fotografie (160,-), v pondělí 10.6. nás čeká ukázka exotického ptactva ( asi 80,-) a v úterý 11.6. jedeme na celodenní výlet, který vyjde cca na 500,-Kč.

Prosíme všechny, kdo nemá na účtu dostatek financí o doplnění, ať se nedostanete do mínusu.

Veškeré přeplatky vám na konci školního roku budou vráceny zpět na účet, nebo převedeny na příští školní rok. Děkujeme.

Celodenní výlet - ZOO Chleby

CELODENNÍ VÝLET

V úterý 11.6.2024 jedeme s dětmi na celodenní výlet do ZOO Chleby.

Výletu se zúčastní všichni zaměstnanci, aby mohla být zajištěna organizace a hlavně bezpečnost  dětí.

Odjezd z návsi (Korálky a Kostičky) a od OÚ (Hvězdičky a Sluníčka) je v 9:00 hod. Dítě můžete ráno přivézt do školky do 8:30 nebo potom před devátou hodinou k autobusu .

Vstupné: 160,-

Oběd: 135,- (kuřecí řízek a brambory)

Doprava celkem za dva autobusy: 16.500,-

(cena za jednotlivce bude rozpočítána až podle počtu přihlášených dětí, které se výletu zúčastní).

Prosíme rodiče, dejte s sebou dětem batůžek s dopolední a odpolední svačinou a pití v uzavíratelné lahvi.

V případě, že dítě trpí nevolností při cestě autobusem, je potřeba včas nahlásit ve třídě, lék dát učitelkám před odjezdem a napsat

„Souhlas s podáním léku dítěti“ na cestu zpět.

Ráno před odjezdem podají lék dítěti rodiče.

Předpokládaný návrat kolem 15 hod.

Akce červen 2024

Rozloučení s předškoláky

Příští týden se na zahradě MŠ uskuteční Pasování předškoláků

Programem plným písniček bude provázet klaun Rybička s Inkou Rybářovou.

Akce se uskuteční v pondělí 3.6. od 16:00 hod.pro třídy Hvězdičky a Sluníčka.

Pro třídy Korálky a Kostičky ve čtvrtek 6.6. od 16:00 hod.

Všichni jste srdečně zváni.

Vši

Ve třídě Korálků se vyskytly vši. Rodiče, kontrolujte, prosím, dětem hlavy!

Vši

Ve třídě Kostiček se vyskytly vši. Rodiče prohlížejte, prosím, svým dětem hlavu.

Líhnutí kuřat

Ve všech třídách probíhá tento týden vzdělávací projekt „ Líhnutí kuřat“. Projekt je hrazen z financí MŠ.

Info - Meziškolková olympiáda

Naše školka se 22.května zúčastní SPORTOVNÍ OLYMPIÁDY mezi Mateřskými školami Líbeznice - Měšice - Mratín - Bašť.

Z  každé školky bude vybráno 12 dětí, což znamená 3 děti z každé třídy. O tom, kdo bude reprezentovat naší MŠ rozhodne Olympiáda mezi jednotlivými třídami.

Hvězdičky x Sluníčka

Korálky x Kostičky

V loňském školním roce se Olympiáda uskutečnila u nás v Bašti na fotbalovém hřišti. Letos proběhne v Líbeznicích v areálu Duhovka.

Do Líbeznic pojedou pouze vybrané 3 děti z každé třídy, ostatní děti zůstávají ve školce. O tom, které děti to budou, budeme rodiče včas informovat. Je potřeba dětem dát sebou batůžek s pitím a lehkou svačinkou a na sebe vhodné sportovní oblečení.

Školka objednala a zaplatí dopravu autobusem tam i zpět.

_______________________________

Projekty v roce 2019

Název projektu:

Šablony II pro MŠ Bašť

Datum zahájení projektu:       01. 09. 2019

Datum ukončení projektu:     31. 08. 2021

Reg. číslo projektu:  CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0012531

Zvolené šablony:

2.I/3 Školní psycholog - personální podpora školy

2.I/12 Projektový den ve škole

CCI11092019.jpg

Výzva k předložení nabídky.pdf